מגוון מחלקות החנות לבחירתך

פולדרים

דף הבית >> פולדרים
פולדרים

אין אפשרות טובה יותר לרושם ראשוני.

פולדר בשמו הלועזי "תיקית כריכה" המכילה דפי מידע וחומר שיווקי של בית העסק/החברה.
לרוב הפולדרים מיוצרים לדפים בגודל  4A, המשמשים עסקים/ארגונים  שרוצים להשאיר רושם חיובי ויוקרתי על הלקוחת ולתת להם מוצר פרסומי/שיווקי  איכותי.
את הפולדרים ניתן בכל גודל שרוצים.
דפוס סיגנאל דיגיטלי מתמחה ביצור ההפקת פולדרים .
ישנה אפשרות ליצור את הפולדרים אצלנו משלב העיצוב ועד קבלתו כמוצר מוגמר. הפולדרים שאנו מפיקים עוברים בקרת איכות גבוהה מאוד, כמו כן הציוד אצלנו חדיש לקבלת צבע ותמונה חדים.
פולדר שיוצר בבקרת איכות גובה ואיכותית יוצר לחברה/עסק תדמית רצינית ויחידה, ישקף את חזותה העסקית ונותן מידע בסיסי שימושי, כמו סלוגן החברה/עסק ולוגו החברה כמובן .
בנוסף פולדר בחברתנו ניתן להפיק מכיס אחד עד לארבעה כיסים, פתיחה מימין או משמאל (תלוי בדרישות הלקוח), בגדלים אשר בוחר הלקוח, ניתן להשאיר חריץ אחד או שניים להכנסת כרטיסי ביקור, ברושור  ועוד.
אנו מציעים לך הדפסת פולדרים איכותיים על נייר לבן מבריק/מט בצבע מלא או ש/ל  על גבי ניירות כרומו 300-400  ג‘ עם אפשרות להוספת גימור למינציה מט /מבריק לבחירת הלקוחות.
כמו כן ניתן להדפיס אצלנו בדפוס דיגיטלי פולדרים בכל כמות שתחפצו, הפולדרים מודפסים  באיכות גבוהה במכונות דיגיטליות מתקדמות, עם מספר כיסים לבחירת הלקוח. ע"י הדבקתם בחוזקה לפולדר.
 
אם ברצונכם לקבל פולדרים  איכותיים,בהדפסה שעוברות בקרת איכות בזמן אמת, זמני אספקה מהירים ומחירים מעולים הגעתם למקום הנכון.

להזמנות ולהתייעצות ללא עלות נא לצור קשר עם המשרדים:.

בטלפון - 03-6887602       אימייל:  Print@memorypc.co.il


           
הדפסת פולדרים לדפי A4 צבע מלא ב דפוס אופסט איכותי דו צדדי על נייר כרומו 300 גר‘* המחירים בטבלאות הינם להדפסה בלבד. ללא שרותי גרפיקה.
*ניתן לעצב הזמנה באופן אישי עם מעצב גרפי
*ניתן להוסיף השבחות מיוחדת לפולדרים: למינציה, לכה סלקטיבית, לכה סלקטיבית מובלטת, פויל(צבע) זהב וכסף.
*ניתן לבקש הצעת מחיר לכמויות אשר לא מופיעות בטבלה.
* מינימום הדפסה 1,000 יח'
 
לייבסיטי - בניית אתרים