מגוון מחלקות החנות לבחירתך

שכפול דיסק

דף הבית >> מאמרים >> שכפול דיסק

שכפול דיסקים היא מלאכה לא פשוטה אשר יש צורך בידע מקצועי רב על מנת לבצעה כהלכה. כל אדם הרוצה לשכפל דיסק מסוים, מעוניין כמובן לשמור על כל המידע שיש על הדיסק המקורי בצורה הטובה והאיכותית ביותר. שכפול דיסקים איכותי הוא שכפול בו המידע עובר בצורה מושלמת מהדיסק המקורי לדיסק המשוכפל, ללא כל שינוי או פגיעה במידע. שכפול דיסקים מתבצע בכמה שלבים - קודם כל יש לקלוט את המידע מהדיסק המקורי, לאחר מכן מתבצע השכפול (בשיטות שונות) ולבסוף יש תהליך של בדיקת איכות הדיסק המשוכפל.

שכפול דיסקים בהטבעה

אפשר לבצע שכפול דיסקים בכמה שיטות. שתי השיטות העיקריות הן שכפול דיסקים בהטבעה ושכפול דיסקים בצריבה. שיכפול דיסקים בהטבעה (באמצעות הטבעה על ידי גלאס מאסטר) היא שיטה יעילה ואיכותית, המבטיחה שאת הדיסק המשוכפל ניתן יהיה לשמוע בכל נגן מוסיקה כל דיסק שמשוכפל בשיטה זו נבדק במהלך השכפול, ובעזרת מכשור איכותי, ניתן לשכפל דיסקים רבים במהירות גבוהה ובזמן קצר. איכות ההדפסה של דיסקים המשוכפלים בשיטה זו היא הדפסת משי או אופסט.

שכפול דיסקים בצריבה

שיטה נוספת של שכפול דיסקים היא באמצעות צריבתם. נחשבת לאיכותית בעזרת ציוד איכותי ומקצועי ניתן להגיע לאיכויות גבוהות מאוד גם באמצעות שיטה זו. כמובן שגם בשיטה זו מתבצעת בקרת איכות קפדנית.הדיסק הצרוב מודפס בהדפסה דיגיטלית עם ציפוי UV ייחודי המונע מחיקת הצבע - שיטה ייחודית לדפוס סיגנאל דיגיטלי

הטבעה מול צריבה - ההבדל העיקרי הוא במחיר

ההבדל העיקרי של הדיסקים הצרובים לבין הדיסקים המוטבעים הוא המחיר. בדרך כלל, דיסקים צרובים יהיו זולים יותר מאשר דיסקים מוטבעים וזהו ללא ספק יתרון.

 
לייבסיטי - בניית אתרים