מגוון מחלקות החנות לבחירתך

צריבת דיסק

דף הבית >> מאמרים >> צריבת דיסק
צריבת דיסק היא אחת השיטות היעילות ביותר לשכפול או העתקה של מדיה או קבצים מדיסק אחד לדיסק אחר. כאן מדובר על תהליך מהיר ובעל עלות נמוכה המאפשר לאנשים ליהנות מכל האינפורמציה המצויה על דיסק המאסטר. מאמר זה יגולל בפניכם אודות      צריבת דיסק -  צריבתדיוידי 

שיטות שונות של צריבת דיסקים
כיום, רוב בתי העסק מציעים ללקוחותיהם שתי שיטות יעילות ומהירות לצריבה איכותית של דיסקים. בחירת השיטה הנכונה צריכה להיעשות לאחר הגדרת המטרה של הצריבה ווידוא עם בעל העסק כי היא אכן מתאימה לצרכים שלכם.

·מגדל צריבה - שיטה זו מתאימה לאנשים אשר מעוניינים לצרוב כל כמות של דיסקים. היתרונות שלה באים לידי ביטוי במחיר האטרקטיבי ובזמן אספקה מהיר. ככל שהכמות עולה המחיר יורד.

·צריבת DVD על ידי הטבעה- היתרון של שיטה זו בא לידי ביטוי בתוצאה איכותית המבטיחה לכם צריבה איכותית של דיסקים אשר יהיו זהים במאת האחוזים לדיסק המאסטר. יש לקחת בחשבון העלות של שיטת צריבה זו אינה זולה וככל שכמות ההזמנה תהיה גדולה יותר, כך גם המחיר יהיה נמוך יותר. הציוד בו משתמשים לשם צריבת דיסק בשיטה זה יקר ולכן גם העלות בהתאם.

·SAO- שיטה בה כל המידע נצרב בדיסק החדש בבת אחת ללא שום הפסקה בהתאם לסדר קבצים אותו הלקוח הגדיר מראש. שיטה זו היא אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות.

צריבת DVD - אילו מדיות ניתן לצרוב?
ניתן לצרוב את כל סוגי הפורמטים השונים על גבי דיסק, אך יש לוודא כי אכן הדיסק עצמו מתאים לנגן של הלקוח.אצלנו הדיסקים האיכותיים ביותר, באחריות.
 
לייבסיטי - בניית אתרים